Menu

Lew, który dużo ryczy, mało mleka daje!

uwaga: na tym blogu stosuje się ironię, wyciąganie zbyt daleko idących wniosków przypomina wyciąganie dżdżownic z mokrej ziemi

kula w łeb

sztukmistrz

Proszę wstać, Wysoki Sąd idzie.

Sąd: Otwieram rozprawę przeciwko Wojciechowi Zet, oskarżonemu o to, że kupił w Tesco pieczonego kurczaka, z zamiarem podania go swojemu synkowi na obiad.

Szmer oburzenia i zgrozy, jakaś kobieta mdleje na sali.

Prokurator: Zła wola i premedytacja oskarżonego nie ulegają wątpliwości. Oskarżony od początku planował nakarmić rzeczonym kurczakiem niepełnoletnie dziecko.

Obrońca: Wysoki Sądzie, w swojej długoletniej karierze broniłem już seryjnych morderców, gwałcicieli, pedofilów, a nawet, za przeproszeniem, polityków. Nigdy jednak nie zetknąłem się z takim stopniem zwyrodnienia. Proszę oczywiście o jak najwyższy wymiar kary.

Sąd: Czy oskarżony chciałby coś powiedzieć na swoją obronę?

Wojciech Zet: Wysoki Sądzie, myślałem, że ten kurczak jest świeży.

Wybuch huraganowego śmiechu na sali: śmieje się do rozpuku publiczność, chichocze histerycznie prokurator, śmieją się jak 2 norki woźny z protokolantką, obrońca trzęsie swoim pokaźnym brzuszyskiem, rechoczą pod kominiarkami antyterroryści i nawet Sędziemu kapią na akta łzy rozbawienia.

Sąd (po uspokojeniu): Badania dowodzą, że wbrew pozorom oskarżony nie jest ani niedorozwinięty ani niepoczytalny oraz posiadał pełną zdolność do oceny swoich czynów. W tej sytuacji sprawiedliwy wyrok może być tylko jeden: kula w łeb!

Jeden z antyterrorystów wyciąga pistolet i strzela oskarżonemu w tył głowy, rozbryzgując malowniczo jego mózg po ławkach sądowych. Publiczność wstaje z miejsc i ekstatycznie klaszcze, krzycząc "bis, bis!".

Kurtyna

Komentarze (6)

Dodaj komentarz
 • aaabsolutnie_kupie

  Jak dla mnie trochę krwawy koniec. Przy rozbryzgiwaniu się mózgu po ławkach zamknęłam oczy. Ale super soundtrack i bardzo dobrze dobrana obsada.
  Serdeczności.

 • auel

  W tej sytuacji sprawiedliwy wyrok może być tylko jeden: zjedzenie zieleniejącego kurczaka.

 • sztukmistrz

  kurczak wyglądał bardzo apetycznie, posypany dużą ilością glutaminianu sodu i przypieczony na złocisty kolor ;( Na szczęście nikt nie musiał go zjeść, bo mam dosyć czułe powonienie.

 • leniuch102

  zastrzelić, zakopać, wykopać, sklonować i znowu zastrzelić.

 • leniuch102

  leniuch.blox.pl/2007/02/Glupia-gra.html

 • ashavada

  bisów nie będzie- Anię dopadła grypa.

© Lew, który dużo ryczy, mało mleka daje!
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci